Zázrak dokonalej pleti je ukrytý v Braun FaceSpa

Zverejnené: 14.12.2016
Čistá a svieža pokožka je snom všetkých žien.
 
Ako sa to dá dosiahnuť? Prvým predpokladom krásnej a sviežo vyzerajúcej  pleti je jej šetrné každodenné čistenie a pravidelná starostlivosť s použitím adekvátnych kozmetických prípravkov. Práve tieto dva faktory pomôžu zachovať nielen krásu, ale aj zdravie pleti. Optimálne je čistiť pokožku  dva razy za deň: ráno po zobudení, samozrejme predtým, ako sa začnete líčiť a nanášať mejkap a potom  večer. 
 
Práve večer pred spaním je čistenie pokožky obzvlášť dôležité, pretože cez deň "schytá" naša pokožka  prach a rôzne nečistoty, je vystavená často suchému vzduchu, znečistenému ovzdušiu a pod. Na noc, kedy sa najlepšie regenerujú bunky, treba preto pokožku dobre vyčistiť  aj od potu, kožného mazu a mejkapu. Vyčistená pleť zároveň lepšie vstrebáva účinné látky z ošetrujúcich kozmetických prípravkov a ráno vyzerá svieža a oddýchnutá. Je dokázané, že pri pravidelnom čistení a používaní správnych preparátov sa dá s kvalitou pleti dosiahnuť naozaj veľa.

 

 

Pleť vyčistí až 6 x lepšie ako bežné čistenie!

"Zázrak” v podobe sviežej a čistej pleti sa dá dosiahnuť pomocou malého užitočného prístroja Braun FaceSpa 832e. Je určený na dôkladné hĺbkové čistenie pleti od mejkaupu a tiež na peeling tváre kvôli odstráneniu odumretých buniek. Pleť vyčistí až šesťkrát lepšie ako bežné čistenie a to vďaka stovkám mikrooscilácií, ktorými jemne a pritom šetrne obrusuje a odstraňuje odumreté kožné bunky. Zároveň odstraňuje mejkap a nečistoty z pokožky čím podporuje jej omladenie, čistotu a žiarivosť. Týmto dokonalým vyčistením ju pripraví na to, aby dokázala lepšie absorbovať výživné látky obsiahnuté v krémoch a pleťových mliekach. Braun FaceSpa 832e obsahuje aj výmennú peelingovú kefku, takže pri jednom až dvoch použitiach týždenne hravo odstráni odumreté bunky pleti.
 

 

 

Prístroj je dermatologicky testovaný a vhodný je aj na citlivú pokožku.
 
Epilátor dôkladnejší ako bežná pinzeta
 
Súčasťou vybavenia prístroja je aj epilátor, prostredníctvom ktorého je možné celkom ľahúčko odstrániť chĺpky z tváre všade tam, kde sú neželané: z brady či hornej pery.  Krásne sa ním dá aj vytvarovať obočie. Vďaka štíhlemu tvaru sa Braun FaceSpa drží podobne ako riasenka, takže je dokonale presný a dobre sa ovláda. Hlava prístroja má až desaťmikrootvorov, ktoré dokážu zachytiť aj tie najjemnejšie chĺpky dlhé iba 0,02 mm. Vďaka 200 vytrhnutiam za sekundu je neporovnateľne rýchlejší a dôkladnejší ako bežná pinzeta.
 

 

Balíček Braun FaceSpa obsahuje:
 

⦁  epilátor na tvár Braun FaceSpa 832n Pure Beauty
⦁  hlavu s čistiacou kefkou
⦁  jednu výmennú peelingovú kefku
⦁  puzdro
⦁  kryt epilačnej hlavy
⦁  kefku na čistenie epilátora
⦁  batériu

 
 
Redakcia Rady a tipy

 

Pridať nový komentár

Váš email sa nebude na stránke zobrazovať.
 ____        _____  __ __    __
/ ___| __ __ |___ | / _| \ \ / /
\___ \ \ \ /\ / / / / | |_ \ \ /\ / /
___) | \ V V / / / | _| \ V V /
|____/ \_/\_/ /_/ |_| \_/\_/
Enter the code depicted in ASCII art style.