Top novinka a hit roku 2017!

Zverejnené: 12.01.2017
Revolučný čistič podláh  Kärcher FC premium.

 
To tu ešte nebolo. Upratovanie a údržba domácností bude s novým čističom podláh ešte jednoduchšia, rýchlejšia a dôkladnejšia. Prečo?  Pretože tento prístroj  teraz naraz nielen povytiera, ale zároveň aj povysáva, alebo inak: podlahu vytrie a vyčistí bez nutnosti predchádzajúceho samostatného vysávania. Táto geniálna, inovatívna metóda tak úplne mení pohľad na upratovanie  bytov, či domov.

 
Kärcher FC premium vysaje, vyčistí a odstráni všetko, čo na podlahe nemá čo hľadať:  stopy po špinavých topánkach, chlpy, vlasy, omrvinky a  rôzne iné nečistoty, zaschnutú špinu, rozliate nápoje...  Výsledkom takého upratovania  je, že tvrdé podlahy bez kobercov, teda -  PVC, dlaždice, kameň, laminát, zapečatené, naolejované a navoskované parkety - budú vyčistené  až dva razy rýchlejšie a ešte dôkonalejšie.  Napomáhajú tomu automaticky poháňané a rotujúce valce, takže odpadáva potreba drhnúť viac znečistené  podlahy. Počas náročných  testov čističa podláh sa ukázalo, že upratuje a čistí o dvadsať percent lepšie ako pri vytieraní podláh s bežným mopom.

 

 

 

Ako už bolo spomenuté, k najnovšiemu typu podlahového čističa  Kärcher už nie je potrebný vysávač.  A žiadne vysávanie znamená až 50 percentnú úsporu času a určite aj energie.
 
Dôležité  tiež je, že pri vytieraní nezostávajú na podlahe mokré mapy a fľaky, ale iba minimálna zostatková vlhkosť.
 
K novému typu podlahového čističa sú na mieru prispôsobené aj špeciálne čistiače prostriedky Kärcher, ktoré dokonale vyčistia a ošetria podlahy a  zároveň ich aj chránia.
 
Vďaka unikátnej inovatívnej technológii samočistenia, valce počas upratovanie stále čisté.
 

 

 

 

Nezanedbateľným rozmerom je aj úspora vody. S týmto čističom sa dá ušetriť až 85 percent vody v porovnaní s vytieraním podlahy bežným mopom.
 
 
Ďalšie prednosti:
 
Pohodlne sa s ním pracuje. Vybavený je ergonomickou rukoväťou s vypínačom, čo umožňuje jeho bezpečné držanie a jednoduchú obsluhu bez väčšej  námahy.
 
♦ Rovnako jednoduché je aj naplnenie vody a dávkovanie čistiacich prostriedkov do prístroja.
 
Zachytené nečistoty z valcov sú nasaté priamo do nádoby na špinavú vodu, ktorá sa dá rýchlo a pohodlne vyprázdniť.

 

 

♦ Otáčajúce sa valce sú automaticky zvlhčované čistou vodou.
 
♦ Práve otáčanie elektrických valcov uľahčuje vytieranie a zlepšuje výsledky čistenia, čo predstavuje nadštandardný výkon pri upratovaní. Tieto valce sú veľmi kvalitné. Výrobca použil ako materiál mikrovlákno, ktoré umožňuje tak ich jednoduché a pohodlné vyčistenie, ako aj ich výmenu.
 
♦ Aby sa s ním pohodlne manévrovalo, čistič disponuje flexibilným otočným kĺbom.

Podlahový čistič Kärcher FC premium sa osobitne odporúča do domácností s alergikmi, pretože dokáže odstrániť  až 99 percent roztočov. Rovnako je  vhodný aj do domácností  s malými deťmi  a domácimi zvieratami.
 

 
Redakcia  Rady a tipy

 

 

Pridať nový komentár

Váš email sa nebude na stránke zobrazovať.
   _   _____       _   __    __
/ \ |__ / __ _ / \ \ \ / /
/ _ \ / / / _` | / _ \ \ \ /\ / /
/ ___ \ / /_ | (_| | / ___ \ \ V V /
/_/ \_\ /____| \__,_| /_/ \_\ \_/\_/
Enter the code depicted in ASCII art style.